Slide Left Slide Right

Anna Afeltowicz

Anna Afeltowicz swoją przygodę z tańcem rozpoczęła dość późno, bo dopiero będąc na studiach. Wszystko zaczęło się w 2008 r., kiedy to po raz pierwszy trafiła na zajęcia do Pracowni Tańca Współczesnego Pryzmat. Od tego czasu należy do zespołu, gdzie trenuje  pod okiem założycielki i choreografki Katarzyny Grabińskiej. Szczególnie bliskie są jej style tańca współczesnego, klasycznego, modern i jazz.

Z zawodu jest fizjoterapeutą i pedagogiem. Pracuje w dziale rehabilitacji specjalistycznej w ośrodku CertusVia, gdzie zajmuje się usprawnieniem dzieci, młodzieży i osób dorosłych po urazach w obrębie kręgosłupa i kończyn. Zamiłowania do aktywności fizycznej realizuje prowadząc zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, natomiast pasje naukowe rozwija jako nauczyciel akademicki Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

Taniec jest niezwykle ważną częścią jej życia. Regularne uczestnictwo w warsztatach i kursach umożliwiło rozwijanie umiejętności tanecznych, a liczne występy na różnego rodzaju przeglądach i imprezach pozwoliły zdobywać sceniczne doświadczenie. Razem z PRYZMATEM ma na swoim koncie wiele mniejszych i większych sukcesów.